فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 27 خرداد 1403 ساعت ۱۹:۳۰
Volna Pinsk
Vladislav Chebotar
79'
Danil Tkachik
60'
2
-
0
FT
دنبال کنید
FK Baranovichi
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladislav Chebotar
79'
Danil Tkachik
60'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 0
90'
Dmitry Bolbat
Roman Terletskiy
Aleksey Stroychuk
Egor Bozhko
Danil Tkachik
81'
2 - 0
Vladislav Chebotar
Aleksey Koltygin
79'
75'
Egor Mikhei
Kirill Kirkitskiy
Maxim Tkatsevich
Aleksandr Savitskiy
Daniil Prokopchuk
Kirill Kovalevich
Dmitry Shulyak
71'
65'
Dmitry Bolbat
Linar Mukhametshin
63'
Marat Lukyanov
Daniil Kipra
1 - 0
Danil Tkachik
Vitaly Kibuk
60'
Vladislav Chebotar
Alexandr Bulychev
58'
46'
Sergey Arkhipov
Ivan Bartsev
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 11
شروع بازی
27 خرداد 1403 ساعت ۱۹:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
FK Lida
12
15:11
23
4
BATE Borisov Reserve
12
18:14
22
5
Maxline Rogachev
12
24:13
21
6
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
7
Volna Pinsk
12
19:16
20
8
Ostrovets
12
16:14
19
9
Belshina Bobruisk
12
26:18
18
10
اورشا
12
14:15
15
11
FK Bumprom
12
21:15
14
12
Lokomotiv Gomel
12
15:17
12
13
Shakhter Soligorsk Reserve
12
15:22
11
14
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
12
16:30
11
15
FK Baranovichi
12
8:23
11
16
FK Slonim 2017
12
12:21
9
17
Bff Academy Minsk U17
13
13:28
9
18
Energetik-BGU Minsk
12
9:26
-5
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
4
Belshina Bobruisk
5
10:5
10
5
Volna Pinsk
5
9:5
10
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
7
7:10
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
12
Maxline Rogachev
5
7:3
8
13
اورشا
5
10:7
8
14
FK Bumprom
5
7:6
6
15
Shakhter Soligorsk Reserve
7
7:12
5
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
7:16
5
17
FK Slonim 2017
6
7:14
3
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FC Molodechno
7
10:5
14
3
Maxline Rogachev
7
17:10
13
4
FK Lida
5
8:1
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
7
BATE Borisov Reserve
6
10:9
10
8
Volna Pinsk
7
10:11
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
اورشا
7
4:8
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
5
8:10
6
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
5
7:9
5
15
Lokomotiv Gomel
5
4:7
2
16
Energetik-BGU Minsk
5
3:6
2
17
FK Baranovichi
6
1:15
1
18
Bff Academy Minsk U17
6
4:15
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 0
90'
Dmitry Bolbat
Roman Terletskiy
Aleksey Stroychuk
Egor Bozhko
Danil Tkachik
81'
2 - 0
Vladislav Chebotar
Aleksey Koltygin
79'
75'
Egor Mikhei
Kirill Kirkitskiy
Maxim Tkatsevich
Aleksandr Savitskiy
Daniil Prokopchuk
Kirill Kovalevich
Dmitry Shulyak
71'
65'
Dmitry Bolbat
Linar Mukhametshin
63'
Marat Lukyanov
Daniil Kipra
1 - 0
Danil Tkachik
Vitaly Kibuk
60'
Vladislav Chebotar
Alexandr Bulychev
58'
46'
Sergey Arkhipov
Ivan Bartsev
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 11
شروع بازی
27 خرداد 1403 ساعت ۱۹:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.