فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 22 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۳:۳۰
Niva Dolbizno
Artem Kuratnik
70'
Dmitriy Lesnyak
62'
Dmitri Mulkevich
33'
3
-
3
FT
دنبال کنید
FK Bumprom
Dmitri Khalimonchikov
52'
Deni Makaev
20'
Artem Miroevski
17'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Artem Kuratnik
70'
Dmitriy Lesnyak
62'
Dmitri Mulkevich
33'
Dmitri Khalimonchikov
52'
Deni Makaev
20'
Artem Miroevski
17'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 3
Dmitriy Lesnyak
90'+4
Egor Yushchenko
Pavel Pampukha
Dmitriy Chizh
Artem Kuratnik
87'
83'
Vladislav Drapeza
Dmitri Khalimonchikov
3 - 3
Artem Kuratnik
70'
65'
Kirill Elagin
2 - 3
Dmitriy Lesnyak
62'
Aleksandr Fisiuk
Vladimir Starostin
57'
Vladimir Starostin
55'
52'
1 - 3
Dmitri Khalimonchikov
پایان نیمه اول 1 - 2
1 - 2
Dmitri Mulkevich
33'
Artsiom Zhauniarenka
29'
Kirill Elagin
Sergey Slepov
26'
Sergey Slepov
20'
0 - 2
Deni Makaev
17'
0 - 1
Artem Miroevski
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 6
شروع بازی
22 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۳:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
FK Lida
12
15:11
23
4
BATE Borisov Reserve
12
18:14
22
5
Maxline Rogachev
12
24:13
21
6
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
7
Volna Pinsk
12
19:16
20
8
Ostrovets
12
16:14
19
9
Belshina Bobruisk
12
26:18
18
10
اورشا
12
14:15
15
11
FK Bumprom
12
21:15
14
12
Lokomotiv Gomel
12
15:17
12
13
Shakhter Soligorsk Reserve
12
15:22
11
14
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
12
16:30
11
15
FK Baranovichi
12
8:23
11
16
FK Slonim 2017
12
12:21
9
17
Bff Academy Minsk U17
13
13:28
9
18
Energetik-BGU Minsk
12
9:26
-5
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
4
Belshina Bobruisk
5
10:5
10
5
Volna Pinsk
5
9:5
10
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
7
7:10
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
12
Maxline Rogachev
5
7:3
8
13
اورشا
5
10:7
8
14
FK Bumprom
5
7:6
6
15
Shakhter Soligorsk Reserve
7
7:12
5
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
7:16
5
17
FK Slonim 2017
6
7:14
3
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FC Molodechno
7
10:5
14
3
Maxline Rogachev
7
17:10
13
4
FK Lida
5
8:1
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
7
BATE Borisov Reserve
6
10:9
10
8
Volna Pinsk
7
10:11
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
اورشا
7
4:8
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
5
8:10
6
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
5
7:9
5
15
Lokomotiv Gomel
5
4:7
2
16
Energetik-BGU Minsk
5
3:6
2
17
FK Baranovichi
6
1:15
1
18
Bff Academy Minsk U17
6
4:15
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 3
Dmitriy Lesnyak
90'+4
Egor Yushchenko
Pavel Pampukha
Dmitriy Chizh
Artem Kuratnik
87'
83'
Vladislav Drapeza
Dmitri Khalimonchikov
3 - 3
Artem Kuratnik
70'
65'
Kirill Elagin
2 - 3
Dmitriy Lesnyak
62'
Aleksandr Fisiuk
Vladimir Starostin
57'
Vladimir Starostin
55'
52'
1 - 3
Dmitri Khalimonchikov
پایان نیمه اول 1 - 2
1 - 2
Dmitri Mulkevich
33'
Artsiom Zhauniarenka
29'
Kirill Elagin
Sergey Slepov
26'
Sergey Slepov
20'
0 - 2
Deni Makaev
17'
0 - 1
Artem Miroevski
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 6
شروع بازی
22 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۳:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.