فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 18 فروردین 1403 ساعت ۱۴:۳۰
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
Semen Egorov
6'
1
-
1
FT
دنبال کنید
اورشا
Eduard Korostelev
46'
(گل بخودی)
ضربات پنالتی
گل های بازی
Semen Egorov
6'
Eduard Korostelev
46'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
Konchalenko Konstantin
Artem Sidorik
79'
Nathan Shamsiev
Vladislav Kormishin
Ivan Sivkov
Vladislav Skavpnev
Matvey Pritzker
70'
63'
Aleksandr Kucherov
Gleb Zheleznikov
Zakhar Baranok
Arseni Halushka
58'
55'
Vitaly Shalychev
Daniil Pakhomov
Kirill Nebyshinets
Egor Egorov
46'
Artem Gonzhurov
Pavel Sushkov
1 - 1
Eduard Korostelev
پایان نیمه اول 1 - 1
1 - 0
Semen Egorov
6'
4'
Stanislav Irshev
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
18 فروردین 1403 ساعت ۱۴:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
FK Lida
14
18:15
24
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
17
FK Slonim 2017
13
14:23
10
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
8
8:12
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
8
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
Konchalenko Konstantin
Artem Sidorik
79'
Nathan Shamsiev
Vladislav Kormishin
Ivan Sivkov
Vladislav Skavpnev
Matvey Pritzker
70'
63'
Aleksandr Kucherov
Gleb Zheleznikov
Zakhar Baranok
Arseni Halushka
58'
55'
Vitaly Shalychev
Daniil Pakhomov
Kirill Nebyshinets
Egor Egorov
46'
Artem Gonzhurov
Pavel Sushkov
1 - 1
Eduard Korostelev
پایان نیمه اول 1 - 1
1 - 0
Semen Egorov
6'
4'
Stanislav Irshev
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
18 فروردین 1403 ساعت ۱۴:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.