فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 09 تیر 1403 ساعت ۱۶:۳۰
FK Slonim 2017
Taisir Adamchik
27'
Timofey Anisimov
20'
2
-
2
FT
دنبال کنید
FK Lida
Aleksandr Burnos
52'
Mark Alelyunas
47'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Taisir Adamchik
27'
Timofey Anisimov
20'
Aleksandr Burnos
52'
Mark Alelyunas
47'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 2
Ilya Lebedev
Yegor Petrov
89'
Aleksandar Chizh
Zakhar Kondratovich
88'
87'
Pavel Shorats
Kirill Kovalyuk
Kirill Potershuk
Taisir Adamchik
77'
Oleg Tyulkov
Vadim Freytak
73'
63'
Dmitri Gradoboev
52'
2 - 2
Aleksandr Burnos
Danil Kutsepalov
48'
Vadim Ivanovskiy
47'
2 - 1
Mark Alelyunas
Aleksandr Burnos
46'
Mark Alelyunas
Semen Zayets
پایان نیمه اول 2 - 0
32'
2 - 0
Taisir Adamchik
27'
1 - 0
Timofey Anisimov
Dmitry Nekrashevich
20'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 13
شروع بازی
09 تیر 1403 ساعت ۱۶:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
FK Lida
14
18:15
24
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
17
FK Slonim 2017
13
14:23
10
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
8
8:12
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
8
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 2
Ilya Lebedev
Yegor Petrov
89'
Aleksandar Chizh
Zakhar Kondratovich
88'
87'
Pavel Shorats
Kirill Kovalyuk
Kirill Potershuk
Taisir Adamchik
77'
Oleg Tyulkov
Vadim Freytak
73'
63'
Dmitri Gradoboev
52'
2 - 2
Aleksandr Burnos
Danil Kutsepalov
48'
Vadim Ivanovskiy
47'
2 - 1
Mark Alelyunas
Aleksandr Burnos
46'
Mark Alelyunas
Semen Zayets
پایان نیمه اول 2 - 0
32'
2 - 0
Taisir Adamchik
27'
1 - 0
Timofey Anisimov
Dmitry Nekrashevich
20'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 13
شروع بازی
09 تیر 1403 ساعت ۱۶:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.