فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 20 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
Lokomotiv Gomel
Kirill Khvastukhin
36'
1
-
1
FT
دنبال کنید
اورشا
Dmitry Tikhomirov
38'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Kirill Khvastukhin
36'
Dmitry Tikhomirov
38'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
82'
Pavel Sushkov
Artem Gonzhurov
76'
Aleksandr Kucherov
Vladislav Kormishin
Aleksandr Krasnov
Dmitriy Krivosheyev
71'
Dmitri Kaplunov
Nikolay Starostenko
46'
Gleb Zheleznikov
Artem Antonov
Vladislav Kormishin
Dmitri Tikhomirov
پایان نیمه اول 1 - 1
38'
1 - 1
Dmitry Tikhomirov
Aleksey Chernodarov
1 - 0
Kirill Khvastukhin
Stanislav Izhakovski
36'
31'
Nikita Volchenko
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 10
شروع بازی
20 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
تعداد تماشاگر
10
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
12
28:9
31
2
Niva Dolbizno
12
33:14
27
3
FK Lida
12
15:11
23
4
BATE Borisov Reserve
12
18:14
22
5
Maxline Rogachev
12
24:13
21
6
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
7
Volna Pinsk
12
19:16
20
8
Ostrovets
12
16:14
19
9
Belshina Bobruisk
12
26:18
18
10
اورشا
12
14:15
15
11
FK Bumprom
12
21:15
14
12
Lokomotiv Gomel
12
15:17
12
13
Shakhter Soligorsk Reserve
12
15:22
11
14
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
12
16:30
11
15
FK Baranovichi
12
8:23
11
16
FK Slonim 2017
12
12:21
9
17
Bff Academy Minsk U17
13
13:28
9
18
Energetik-BGU Minsk
12
9:26
-5
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
4
Belshina Bobruisk
5
10:5
10
5
Volna Pinsk
5
9:5
10
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
7
7:10
10
10
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
11
Niva Dolbizno
5
13:6
8
12
Maxline Rogachev
5
7:3
8
13
اورشا
5
10:7
8
14
FK Bumprom
5
7:6
6
15
Shakhter Soligorsk Reserve
7
7:12
5
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
7:16
5
17
FK Slonim 2017
6
7:14
3
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
Maxline Rogachev
7
17:10
13
3
FK Lida
5
8:1
13
4
FC Molodechno
6
10:5
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
7
BATE Borisov Reserve
6
10:9
10
8
Volna Pinsk
7
10:11
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
اورشا
7
4:8
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
5
8:10
6
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
5
7:9
5
15
Lokomotiv Gomel
5
4:7
2
16
Energetik-BGU Minsk
5
3:6
2
17
FK Baranovichi
6
1:15
1
18
Bff Academy Minsk U17
6
4:15
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
12
10
1
1
28:9
31
2
Niva Dolbizno
12
8
3
1
33:14
27
3
FK Lida
12
7
2
3
15:11
23
4
BATE Borisov Reserve
12
6
4
2
18:14
22
5
Maxline Rogachev
12
6
3
3
24:13
21
6
Dinamo Minsk Reserve
13
6
2
5
17:13
20
7
Volna Pinsk
12
6
2
4
19:16
20
8
Ostrovets
12
5
4
3
16:14
19
9
Belshina Bobruisk
12
7
2
3
26:18
18
10
اورشا
12
3
6
3
14:15
15
11
FK Bumprom
12
4
2
6
21:15
14
12
Lokomotiv Gomel
12
2
6
4
15:17
12
13
Shakhter Soligorsk Reserve
12
3
2
7
15:22
11
14
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
12
3
2
7
16:30
11
15
FK Baranovichi
12
3
2
7
8:23
11
16
FK Slonim 2017
12
2
3
7
12:21
9
17
Bff Academy Minsk U17
13
3
0
10
13:28
9
18
Energetik-BGU Minsk
12
1
2
9
9:26
-5
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
6
6
0
0
18:4
18
2
Ostrovets
7
4
2
1
9:5
14
3
BATE Borisov Reserve
6
3
3
0
8:5
12
4
Belshina Bobruisk
5
3
1
1
10:5
10
5
Volna Pinsk
5
3
1
1
9:5
10
6
Dinamo Minsk Reserve
7
3
1
3
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
2
4
1
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
3
1
2
7:8
10
9
FK Lida
7
3
1
3
7:10
10
10
Bff Academy Minsk U17
7
3
0
4
9:13
9
11
Niva Dolbizno
5
2
2
1
13:6
8
12
Maxline Rogachev
5
2
2
1
7:3
8
13
اورشا
5
2
2
1
10:7
8
14
FK Bumprom
5
2
0
3
7:6
6
15
Shakhter Soligorsk Reserve
7
1
2
4
7:12
5
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
1
2
3
7:16
5
17
FK Slonim 2017
6
1
0
5
7:14
3
18
Energetik-BGU Minsk
7
1
0
6
6:20
3
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
7
6
1
0
20:8
19
2
Maxline Rogachev
7
4
1
2
17:10
13
3
FK Lida
5
4
1
0
8:1
13
4
FC Molodechno
6
4
1
1
10:5
13
5
Belshina Bobruisk
7
4
1
2
16:13
13
6
Dinamo Minsk Reserve
6
3
1
2
7:5
10
7
BATE Borisov Reserve
6
3
1
2
10:9
10
8
Volna Pinsk
7
3
1
3
10:11
10
9
FK Bumprom
7
2
2
3
14:9
8
10
اورشا
7
1
4
2
4:8
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
5
2
0
3
8:10
6
12
FK Slonim 2017
6
1
3
2
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
2
0
4
9:14
6
14
Ostrovets
5
1
2
2
7:9
5
15
Lokomotiv Gomel
5
0
2
3
4:7
2
16
Energetik-BGU Minsk
5
0
2
3
3:6
2
17
FK Baranovichi
6
0
1
5
1:15
1
18
Bff Academy Minsk U17
6
0
0
6
4:15
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.