فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 13 خرداد 1403 ساعت ۱۴:۳۰
FK Lida
Vladimir Tonkevich
85'
Ruslan Askerov
34'
2
-
1
FT
دنبال کنید
Lokomotiv Gomel
Kirill Khvastukhin
88'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladimir Tonkevich
85'
Ruslan Askerov
34'
Kirill Khvastukhin
88'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
Denis Khodyko
Kirill Kovalyuk
88'
2 - 1
Kirill Khvastukhin
Aleksandr Krasnov
2 - 0
Vladimir Tonkevich
Ruslan Askerov
85'
84'
Dmitry Emelyanov
Ilya Kirko
79'
Ivan Zhestkin
72'
Ivan Kaloshkin
Evgeni Azerskiy
60'
Aleksandr Krasnov
Dmitriy Krivosheyev
Vadim Ivanovskiy
59'
Mark Alelyunas
Semen Zayets
Vadim Ivanovskiy
Aleksandr Burnos
46'
پایان نیمه اول 1 - 0
Dmitri Gradoboev
39'
1 - 0
Ruslan Askerov
Danil Kutsepalov
34'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 9
شروع بازی
13 خرداد 1403 ساعت ۱۴:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
FK Lida
14
18:15
24
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
17
FK Slonim 2017
13
14:23
10
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
8
8:12
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
8
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
13
10
2
1
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
8
4
1
33:14
28
3
Volna Pinsk
14
8
2
4
26:19
26
4
FK Lida
14
7
3
4
18:15
24
5
BATE Borisov Reserve
13
6
4
3
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
6
3
4
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
8
2
3
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
6
2
5
17:13
20
9
Ostrovets
13
5
4
4
18:17
19
10
اورشا
13
3
7
3
16:17
16
11
FK Bumprom
13
4
3
6
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
4
2
7
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
2
7
4
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
3
3
8
17:27
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
3
3
7
17:31
12
16
Bff Academy Minsk U17
14
4
0
10
15:29
12
17
FK Slonim 2017
13
2
4
7
14:23
10
18
Energetik-BGU Minsk
13
1
3
9
11:28
-4
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
6
6
0
0
18:4
18
2
Ostrovets
7
4
2
1
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
4
1
1
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
4
1
1
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
3
3
0
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
3
1
3
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
2
4
1
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
3
1
2
7:8
10
9
FK Lida
8
3
1
4
8:12
10
10
Niva Dolbizno
6
2
3
1
13:6
9
11
اورشا
6
2
3
1
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
3
0
4
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
2
2
2
8:5
8
14
FK Bumprom
6
2
1
3
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
1
3
3
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
1
2
5
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
1
1
5
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
1
0
6
6:20
3
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
7
6
1
0
20:8
19
2
FK Lida
6
4
2
0
10:3
14
3
FC Molodechno
7
4
2
1
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
4
1
2
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
4
1
2
16:13
13
6
Volna Pinsk
8
4
1
3
14:12
13
7
Dinamo Minsk Reserve
6
3
1
2
7:5
10
8
BATE Borisov Reserve
7
3
1
3
10:10
10
9
FK Bumprom
7
2
2
3
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
2
1
3
9:11
7
11
اورشا
7
1
4
2
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
1
3
2
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
2
0
4
9:14
6
14
Ostrovets
6
1
2
3
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
1
1
5
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
0
3
3
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
0
3
3
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
1
0
6
6:16
3
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.