فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 13 خرداد 1403 ساعت ۱۴:۳۰
FK Lida
Vladimir Tonkevich
85'
Ruslan Askerov
34'
2
-
1
FT
دنبال کنید
Lokomotiv Gomel
Kirill Khvastukhin
88'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladimir Tonkevich
85'
Ruslan Askerov
34'
Kirill Khvastukhin
88'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
Denis Khodyko
Kirill Kovalyuk
88'
2 - 1
Kirill Khvastukhin
Aleksandr Krasnov
2 - 0
Vladimir Tonkevich
Ruslan Askerov
85'
84'
Dmitry Emelyanov
Ilya Kirko
79'
Ivan Zhestkin
72'
Ivan Kaloshkin
Evgeni Azerskiy
60'
Aleksandr Krasnov
Dmitriy Krivosheyev
Vadim Ivanovskiy
59'
Mark Alelyunas
Semen Zayets
Vadim Ivanovskiy
Aleksandr Burnos
46'
پایان نیمه اول 1 - 0
Dmitri Gradoboev
39'
1 - 0
Ruslan Askerov
Danil Kutsepalov
34'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 9
شروع بازی
13 خرداد 1403 ساعت ۱۴:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
FK Lida
14
18:15
24
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
17
FK Slonim 2017
13
14:23
10
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
8
8:12
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
8
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
بازی های رو در رو
2
9
12
0
1
7
26
12
1
لیگ 2 -
2023
02/07/22
FK Lida
0
-
0
Lokomotiv Gomel
d
02/03/20
Lokomotiv Gomel
3
-
0
FK Lida
a
لیگ 2 -
2022
01/08/08
FK Lida
0
-
1
Lokomotiv Gomel
a
01/04/19
Lokomotiv Gomel
2
-
1
FK Lida
a
لیگ 2 -
2021
00/08/01
FK Lida
1
-
7
Lokomotiv Gomel
a
00/06/03
Lokomotiv Gomel
4
-
0
FK Lida
a
00/02/25
FK Lida
0
-
4
Lokomotiv Gomel
a
لیگ 2 -
2020
99/07/27
Lokomotiv Gomel
2
-
3
FK Lida
h
99/03/31
FK Lida
4
-
2
Lokomotiv Gomel
h
لیگ 2 -
2019
98/06/30
Lokomotiv Gomel
1
-
0
FK Lida
a
10 بازی آخر FK Lida
d
l
w
l
w
d
w
w
l
w
لیگ 2 -
فصل عادی
BATE Borisov Reserve
میهمان
04 خرداد 1403
16:30
1
-
1
d
Shakhter Soligorsk Reserve
میزبان
29 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
5
l
Ostrovets
میهمان
22 اردیبهشت 1403
18:30
0
-
2
w
FC Molodechno
میزبان
14 اردیبهشت 1403
17:30
0
-
1
l
FK Baranovichi
میهمان
08 اردیبهشت 1403
16:30
0
-
2
w
Maxline Rogachev
میزبان
02 اردیبهشت 1403
17:30
2
-
2
d
Niva Dolbizno
میهمان
25 فروردین 1403
17:30
0
-
1
w
Volna Pinsk
میزبان
19 فروردین 1403
14:30
1
-
0
w
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
اسلوتسک
میهمان
02 اسفند 1402
13:30
2
-
1
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Shakhtar Petrikov
میزبان
04 آذر 1402
14:30
3
-
1
w
10 بازی آخر Lokomotiv Gomel
d
d
d
w
d
d
l
l
d
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Dinamo Minsk Reserve
میزبان
04 خرداد 1403
18:30
1
-
1
d
Energetik-BGU Minsk
میزبان
30 اردیبهشت 1403
15:30
1
-
1
d
BATE Borisov Reserve
میهمان
23 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
1
d
Shakhter Soligorsk Reserve
میزبان
14 اردیبهشت 1403
16:30
4
-
1
w
Ostrovets
میهمان
09 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
1
d
FC Molodechno
میزبان
02 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
1
d
FK Baranovichi
میهمان
26 فروردین 1403
15:30
2
-
1
l
Maxline Rogachev
میزبان
19 فروردین 1403
13:30
0
-
3
l
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
ایسلوچ
میهمان
02 اسفند 1402
14:20
0
-
0
d
لیگ 2 -
فصل عادی
Ostrovets
میزبان
04 آذر 1402
14:30
2
-
1
w
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.